Naš ultramaratonski kolesar Mitja Rok se je po posrečenem naključju, tudi po zaslugi Petra Vesela, znašel med tekmovalci na Cape Epic. To je dirka za gorske kolesarje, ki velja za eno najtežjih tovrstnih etapnih dirk na svetu.

Mitja še nikoli ni vozil etapne dirke, še nikoli ni tekmoval z gorskim kolesom in še nikoli prej se ni peljal z avionom. Glede na okoliščine, ki ga vedno spremljajo bo tudi ta dogodek epski. Verjamemo, da v najboljšem smislu in da bomo prejemali dobre novice iz Južnoafriške republike.

Mitja bomo spremljali predvsem na našem Facebook profilu, sam pa bo kakšno novico zapisal tudi na svoji osebni strani, kjer je že prvo javljanje iz Afrike. Prva zanimivost je že ta, da bo tekmoval tudi proti svetovnemu prvaku Formule 1 Alainu Prostu… 🙂

Spremljajte nas. Jutri pa vsi čistit traso Teka na Slivnico!