V soboto, 24.3.2012, bo po celi Sloveniji potekala akcija Očistimo Slovenijo 2012. Več o prireditvi si lahko preberete na www.ocistimo.si

Sovica je že od nekdaj dejavna na vseh področjih zato smo se odločili, da bomo tudi letos ponovno sodelovali v akciji Očistimo Slovenijo. Odločili smo se, da bomo čistili traso Teka na Slivnico, ki bo tradicionalno potekal 1. maja. S tem bomo poskrbeli, da se boste udeleženci Teka na Slivnico počutili udobno in varno ter da boste tekli v čimbolj zdravem, čistem okolju. slika42 300x200 - OČISTIMO SLOVENIJO 2012
Ob tej priložnosti naj vas spomnim, da bo tudi letos generalni sponzor NTP-ja, ELGONova (www.elgo-nova.si), ki prav tako skrbi za boljšo kakovost življenja in prispeva velik delež k zmanjševanju onesnaženosti okolja!

Torej vse Sovice, vsi prostovoljci in vsi tisti, ki želite, da bo naše okolje čistejše, manj onesnaženo in bolj zdravo ter prijetno se dobimo v soboto, 24.3.2012, ob 8.30 uri, pri gasilnem domu v Grahovem!

Več informacij na ali na 040 777 582 (Aljaž).