Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni vikend smo se odpravili na Kurešček. Nanj smo se povzpeli iz južne strani. Za nazaj smo nekoliko spremenili traso spusta, da smo si ogledali še nekaj večini nam neznanih vasi. Na pot se nas je podalo sedem kolesarjev. Dane, Slavko, Frenk, Roman, Sabi, Raf in Toni smo prekolesarili 92 km v dobrih treh urah in pol s povprečno hitrostjo 25,6 km/h.

To nedeljo se gremo peljat po notranjsko dolenjskih hribčkih. Trasa je lepo razgibana, primerna za klepet. Pričakovati je nekoliko nižjo povprečno hitrost. Trasa je naslednja: Cerknica – Hribarjevo – Topol – Kračali – Sodražica – Sinovica – Zadniki – Veliki vrh – Ravnik – Cerknica. Dolžina je okoli 80 km.

Se vidimo v nedeljo dne 23.9.2012 ob 09.00 uri v Cerknici pri pošti.

POZOR! Začetek ture je spremenjen na 09.00 uro.

Naslednji nedeljo je predviden Sovičin kronometer na relaciji Cajnarje – Topol dolg 7 km.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.