Pozdravljeni kolesarji!

IMG 0104 300x195 - Nedeljska kolesarska tura 2.junij 2013 - Vrsnik

V nedeljo gremo na Gorenjsko. Trasa je naslednja: Cerknica – Žiri – Vrsnik – Rovte – Cerknica. Dolžina ture je okoil 96 km.

Se vidimo v nedeljo 2.6.2013 ob 09.00 uri v Cerknici pri pošti.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

P.S.: Naslednjo soboto, to je 8.junij, je predviden naš drugi letošnji maraton. V interesu članov po spoznavanju naše domovine bi se tokrat prvič podali na ceste, ki so od naših krajev oddaljene nekoliko dlje. Letos bi se odpravili v Prekmurje. Plan je naslednji:  ob 5:30 uri bi se v Cerknici naložili v avtomobile in odpeljali po avtocesti do Vučje vasi. Ob 08:00 uri bi pričeli z maratonom dolgim približno 170 km. Predviden zaključek maratona bi bil okoli 16:00 ure. Nadalnje aktivnosti sledijo po dogovoru. Predlagam pico, tri urno kopanje v termah Banovci in odhod domov. Prosim, da do nedelje, to je 6.junij,  razmislite o tem maratonu po Prekmurju, da se dogovorimo glede prevoza in aktivnostih po maratonu.

V primeru premajhnega zanimanja za obisk Prekmurja, bo za 8.6.2013 razpisan maraton z začetkom in zaključkom v Cerknici.

Lp, Toni.