Slabše vreme nas ne ustavi, zato s treningi za začetnice in začetnike nadaljujemo v Ribiškem kotu v torek, 4.6. ob 18.30. Vadba bo zajemala tudi vaje za moč!

Da odgovorim še na pogosto vprašanje za koga je vadba primerna. Na treninge za začetnike in začetnice lahko pride vsak, ki je šele začel teči oziroma teče bolj poredko. Vadba je primerna tudi za tiste, ki bi želeli prisostvovati v manj zahtevni vodeni skupinski vadbi teka.

Hani Ivančič

Seveda nadaljujemo z vadbo za izkušenejše tekačice/tekače.

Dobimo se v torek in četrtek ob 18:30 v Ribiškem kotu. Naj omenim, da so tekači, ki vadijo v tej skupini, na minulem 17. teku ob Cerkniškem jezeru dosegli odlične uvrstitve – kar 6 se jih je uvrstilo med najboljših 15, kar 7 Sovic pa med 20. Bravo, delo na treningih se gotovo pozna! To je gotovo dobra motivacija tudi za tiste, ki si želite postati hitrejši – pridružite se nam in postanite del najmočnejše tekaške ekipe na Notranjskem.

V torek bomo naredili nekoliko manj intenziven trening, ki pa bo količinsko obsežen. V četrtek delamo na hitrosti in moči.

Se vidimo v Ribiškem kotu!

Izak