sovica 45 132x300 - Kolesarski dresi Sovicasovica 15 194x300 - Kolesarski dresi Sovica

Pozdravljeni kolesarji!

Obveščam vas, da je možno naročiti kolesarske drese. Ker je čakalna doba približno dva meseca, svetujem tistim, ki bi radi že to jesen kolesarili v dolgih sovičinih dresih, naj pohitijo z naročilom. Pogoj za naročilo sovičinih dresov je članstvo v društvu, članarina pa znaša 5,00 EUR.

Do nekje sredi meseca septembra je v Cerknici možno pomeriti vzorce dolgih kosmatenih hlač z naramnicami in kosmatenih majic z dolgimi rokavi.

Pri podjetju Tamai se da naročiti praktično vso kolesarsko kolekcijo. V sovičinh barvah smo zaenkrat največ naročali kratke hlačke z naramnicami, majico s kratkimi rokavi z dolgo zadrgo ter letne rokavičke. Za hladnejše dni pridejo v poštev predvsem še dolge hlače z naramnicami s termo podlogo, lahko tudi z vindstoper membrano, majica z dolgimi rokavi s termo podlogo ter vindstoper jakna. Razlika med moškimi in ženskimi hlačami je v podlogi, pri majčkah pa je razlika v kroju.

Trenutne cene najbolj aktualnih izdelkov so:

kratke hlačke z naramnicami                    39,00

majica kratki rokav,  dolga zadrga             35,00

poletne rokavičke                                   16,00

dolge hlače z naramnicami                        52,00

majica dolgi rokav kosmatena                   40,00

jakna vindtex 600                                    74,00

jakna vindtex 400                                     62,00

Za informacije in naročila sem na voljo na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni