170 zadovoljnih obrazov na šesti ponovitvi Tekov po polhovih stopinjah.  NTP znak 2009 pokoncni 150 - Rezultati 6. Teka po polhovih stopinjah

Včeraj smo odtekli še drugi popoldanski tek v letošnjem NTP 2009. V sklopu Polharske noči je ŠRD Snežnik Kozarišče znova zgledno pripravilo rekreativni tekaški dogodek. Na sporedu je bila za člane najdaljša trasa v pokalu (14,6 km) a organizator je, pohvalno, tudi letos izvedel krajšo tekmo (7,7 km). Tudi zato je družba tekačev, ki se družimo na tekih po Notranjski bogatejša za nove obraze, nove zmagovalce. Dobrodošli med nami in dober tek wink - Rezultati 6. Teka po polhovih stopinjah

Na štirih tekih nas je bilo skupaj 170, 36 tekačic in tekačev na krajši progi, 57 na daljši in 77 otrok. Na zmagovalnih odrih smo videli nekaj novih obrazov odličnih tekačev. Med ženskami absolutno se je prvič na prvo mesto povzpela Manica Radivo, v svojih kategorijah so bili na novo odlični Zlata Novak (2.), Breda Turšič (3.), Primožič Franc (1.), Šmalc Robert (1.), Novak Gašper (2.) in Žnidaršič Roman (3.). Tudi otroci so presenečali. Med najmlajšimi je prvič zmagala Marjeta Špeh, Tine Mikuž je priletel prvič na 2. mesto in Kevin Škulj na tretje.

Zmagovalno se lahko počti vsak, ki pride v cilj. Kako ste se počitili vi, nam sporočite v anonimni ANKETI.

REZULTATI:

(Če želite, da se vam rezultati odprejo v čez celo stran uporabite spodnje povezave.)
Rezultati po KATEGORIJAH, 6. Tek po polhovih stopinjah; Kozarišče 26.6.2009

Rezultati ABSOLUTNO, 6. Tek po polhovih stopinjah; Kozarišče 26.6.2009

Objavljamo še rezultate teka na 7,7 km, ki sice ni štel za NTP, je pa dobra alternativa ljubiteljem krajših tekov: REZULTATI ABSOLUTNO

Skupni rezultati v pokalu tik pred zadnjo tekmo izgledajo takole:

Rezultati NTP 2009 po kategorijah

Rezultati NTP 2009 absolutno

Pošljite nam vaše slike v objavo, najboljše pa prijavite na FOTONATEČAJ in morda dobite nagrado.

Naslednji tek v NTP 2009 je zadnji v letošnjem pokalu zato se spodobi, da pridemo vsi, ki smo tekli čez leto. Se vidimo v nedeljo 11. oktobra v Rakovem Škocjanu.

PARTNERJI NTP 2009:
fso%20120x60 - Rezultati 6. Teka po polhovih stopinjah Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.
Obcina%20Cerknica 60 - Rezultati 6. Teka po polhovih stopinjah Občina Cerknica in Športna zveza Cerknica, ki je nosilec NTP 2009
oron 150 - Rezultati 6. Teka po polhovih stopinjah Lokalna kabelska postaja TV Oron
Novolit logo - Rezultati 6. Teka po polhovih stopinjah
Novolit d.o.o., Nova vas

perskindol - Rezultati 6. Teka po polhovih stopinjah                 Sponzor 6. Teka po polhovih stopinjah je tudi PERSKINDOL gel.