Vsem udeležencem, bilo vas je kar 258, se v imenu TD Notranjska zahvaljujem za udeležbo na tem teku.

Posebej želim pohvaliti udeležbo otrok iz OŠ Grahovo, saj so se izkazali kot še nikoli (kar se NTP tiče seveda)! Bravo profesorju, ki je očitno izbral pravo spodbudo. Seveda pa gredo čestitke tudi vsej ostali mladini, njihovim staršem in učiteljem za pogum in udeležbo na tej vroči tekaški prireditvi. Vsi ste zmagovalci.

To je prva hitra objava rezultatov 12. Teka okoli Cerkniškega jezera. Rezultati še niso otočkovani za pokal NTP in urejeni, kot ste jih navajeni v NTP. Rezultate teka s točkovanjem in celotne skupne vmesne rezultate Notranjskega tekaškega pokala lahko pričakujete v naslednjih urah (upam icon7 - Rezultati 12. Teka okoli Cerkniškega jezera).

Rezultati tekov mladine

Rezultati tekov članov – absolutna razvrstitev

Rezultati tekov članov – razvrstitev po kategorijah

 

Opis in fotografije prireditve prav tako sledijo v naslednjih urah. V kolikor imate kakšno mnenje, predlog, pohvalo ali kritiko jo zapišite spodaj v komentar. S tem pomagate organizatorju in celotnemu NTP, da postane še boljši.

Obiščite nas spet. Hvala.