Danes je v organizaciji PGD Grahovo in TKD Sovica potekal 14. Tek na Slivnico. 9,5km dolga proga s skupno višinsko razliko skoraj 600m je privabila veliko število tekačev.

5019617 - Rezultati 14. Teka na Slivnico

Skoraj 200 tekačev se je podalo na različno dolge proge. Otroci so tekli po ulicah Grahovega. Bilo jih je skoraj 100. Člani in članice smo štartali ob pol enajstih v Grahovem, najhitrejši pa so v cilj prišli že kmalu po enajsti uri. Veseli dejstvo, da so danes prav vsi tekači in tekačice, ki so startali, prišli uspešno v cilj.NTP2013 pokoncen - Rezultati 14. Teka na Slivnico

Oglejte si:

REZULTATE ABSOLUTNO

REZULTATE PO KATEGORIJAH

TOČKOVANJE ABSOLUTNO

TOČKOVANJE PO KATEGORIJAH

Čestitke prav vsem, ki ste se danes v vročem in soparnem vremenu udeležili teka. Pri članih je slavil Toni Habjan, drugi je v cilj prišel Vid Senica, tretji pa je bil Andrej Trojer. Pri ženskah je slavila Valentina Rebec, druga je bila Nataša Prašnikar, tretja pa Andreja Sterle Podobnik.

FOTOGALERIJE:

Oglejte si fotogalerijo slik, ki jo je posnela Marija Hribar malo pred drugim kilometrom. Vsebuje tudi podelitev, avtor je Gregor Mišič.

Dodana je še ena fotogalerija, posneta na osmem kilometru. Avtor je Luka Tratnik.

Še eno fotogalerijo je prispeval Nace Farkaš. Ujel vas je na tretjem kilometru. Vsebuje tudi podelitev in otroške teke.

Fotogalerija, posneta tik pred ciljem. Foto Maja Linidič.

PARTNERJI ElgoNOVA NTP 2013:

Generalni sponzor pokala je podjetje Elgo Nova
Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport in občine Cerknica fso%20120x60 - Rezultati 14. Teka na Slivnico
 elgonova big logo 270 - Rezultati 14. Teka na Slivnico– podpornik in donatorznak obcina cerknica napis zgoraj - Rezultati 14. Teka na Slivnico

In ne pozabite:  Lepu je tečt!  icon smile - Rezultati 14. Teka na Slivnico