Pozdravljeni kolesarji!

Po odpovedi oziroma prestavitvi dneva sovice in s tem izleta na Mangart bomo na praznični petek v primeru ugodnega vremena opravili eno praznično turo. Podali se bomo proti Brkinom. Trasa je naslednja: Cerknica – Pivka – Škocjanske jame – Senožeče – Cerknica. Dolžina ture je okoli 100 km.

V nedeljo gremo na Vojsko. Enkrat za spremembo se bomo na vojskarsko planoto podali preko Čekovnika. Trasa je naslednja: Cerknica – Idrija – Čekovnik – Vojsko – Idrija – Cerknica. Dolžina ture je okoli 118 km. Kljub nekaj lažjemu vzponu tradicija Vojskega ostaja, toast - Praznična kolesarska tura 15.avgust 2014 - Škocjanske jame in nedeljska kolesarska tura 17.avgust 2014 - Vojsko .

Se vidimo v petek 15.8.2014 in v nedeljo 17.8.2014 ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

Ne pozabite tudi na Sredino Rundo in Petkov trening, obakrat ob 18.00 uri  v Cerknici pri pošti. Petkov trening bo le v primeru, če bo dopoldne slabo vreme, popoldne pa boljše.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.