Pozdravljeni kolesarji!sovice 300x225 - Povzetek kolesarske sezone 2015

Za nami je še ena uspešna sezona. Izpeljali smo 30 skupinskih tur, prekolesarili pa ponovno preko 3.000 km.  V naši jati je bilo letos 29 kolesarjev (tisti, ki so se udeležili samo 8 ur Slivnice in 24 ur kolesarjenja v tem številu niso zajeti), kar 20 pa nas je bilo rednih udeležencev (po naših kriterijih je reden tisti, ki pride na turo vsaj sedemkrat v sezoni). Novost letos je bila 24 urno kolesarjenje, katera je izpadla zelo dobro, gre pa v bodoče poiskati primernejši termin. Rekordne udeležbe smo beležili na Kolesarskih 8 ur Slivnice in Sovičinem kronometru.

Nekoliko slabše smo se letos odrezali pri Sredinih rundah in Petkovih treningih. Ob dobri volji bomo tudi to naslednjo sezono popravili.

Vso statistiko letošnjih in starejših nedeljskih in sobotnih potepanj si je mogoče ogledati v tabeli  Statistika Sovica.

Pripravljen je tudi okvirni plan za sezono 2016.

Se vidimo spet nekje aprila naslednje leto.

Lp, Toni.