Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni vikend je bil za nami dvojni program.

V soboto se nas je po zamejstvu ob spremstvu visokih temperatur podilo devet kolesarjev. Jerneja, Dane, Slavko, Desan, Pile, Frenk, Elvis, Damjan in Toni smo 190 km dolgo traso prekolesarili v dobrih sedmih urah s povprečno hitrostjo 26,5 km/h.

V nedeljo smo opravili eno lažjo turco. Zbralo se nas je šest kolsarjev. Po okolici Postojne smo Dane, Slavko, Frenk, Sandi, Anže in Toni 62 km dolgo pot prekolesarili v slabih dveh urah in pol s povprečno hitrostjo 26,6 km/h.

V nedeljo je na sporedu naša druga klasična tura z vzponom na Vojsko nad Idrijo. Gre za enega najdaljših vzponov v naši pol-bližini, zato ne zamudite priložnosti odpeljati ga v prijetni družbi. Trasa je naslednja: Cerknica – Godovič – Idrija – Vojsko – Idrija – Godovič – Cerknica. Dolžina je okoli 112 km.

Se vidimo v nedeljo dne 28.8.2011 ob 07.00 uri v Cerknici pri pošti.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

POZOR! Zaradi napovedanih višjih temperatur je začetek ture prestavljen na 07.00 uro.

P.S.: Na Vojskem Toni tradicionalno časti radler, coca colo in ostale športne napitke, ;).

Lp, Toni.