Pozdravljeni kolesarji!

V nedeljo gremo na Predmejo. Ker se od tam še nikoli nismo spustili proti Ajdovščini, bomo to storili tokrat. Trasa je naslednja: Cerknica – Podkraj – Predmeja- Ajdovčina – Cerknica. Dolžina ture je okoli 120 km.

Se vidimo v nedeljo 24.8.2014 ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

Ne pozabite tudi na Sredino Rundo in Petkov trening, obakrat ob 18.00 uri  v Cerknici pri pošti.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

BLIŽAJOČI DOGODKI:

Bliža se Sovičin kronometer, katerega bomo letos prestavili na začetek septembra (7.9.2014), zato tisti, ki ga boste vzeli še bolj zares kot ostali, pohitite s pripravami, 🙂

Po zgledu Plesnega društva kolesar, kateri je letos organiziral 8 ur Slivnice v disciplini tek – pohod, bomo mi organizirali kolesarskih 8 ur Slivnice in sicer 13.septembra 2014 (pogoj ugodna vremenska napoved) oziroma prvo naslednjo primerno soboto. Šlo bi za trening tekmo, brez štartnine in brez nagrad.

Lp, Toni.