Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni vikend se je zbralo osem kolesarjev. Traso po domačih cestah dolgo 61 km so Dane, Frenk, Slavko, Vinko, Desan, Pile in Elvis prevozili v dveh urah in četrt s povprečno hitrostjo 27,0 km/h, medtem ko je Sabi s skupino kolesaril do Loža, potem pa se je udeležil teka na Križno goro.

To nedeljo gremo na dolenjsko.  Trasa je naslednja: Cerknica – Nova vas – Sodražica – Nova Štifta – Jurjevica – Žlebič – Sodražica – Nova vas – Cerknica. Dolžina je okoli 70 km.

Glede na to, da je v ponedeljek 25.aprila praznik, bo tura tudi na ta dan, podili pa se bomo po domačih cestah. Trasa je naslednja: Cerknica – Cajnarje – Osredek – Sveta trojica – Bloško jezero – Hudi vrh – Nova vas – Cerknica. Dolžina je okoli 62 km.

Se vidimo v nedeljo dne 24.4.2011 ter v ponedeljek dne 25.4.ob 09.00 uri v Cerknici pri pošti.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.