Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni podaljšani vikend smo opravili dve turi.

V nedeljo se nas je zbralo osem kolesarjev. Traso po dolenjskih cestah dolgo 70 km smo Jerneja, Slavko, Roman, Pile, Elvis, Mitja, Matic in Toni prevozili v dobrih dveh urah in pol s povprečno hitrostjo 27,1 km/h.

Na praznični ponedeljek se nas je po domačih krajih potepalo šest kolesarjev. Slavko, Vinko, Desan, Pile, Frenk in Toni smo prevozili 65 km v dobrih dveh urah in pol s povprečno hitrostjo 25,2 km/h.

To nedeljo gremo na primorsko. Trasa je naslednja: Cerknica – Postojna – Štorje – Vrabče – Podnanos – Postojna – Cerknica. Dolžina je okoli 94 km.

Glede na to, da je v ponedeljek 2.maja praznik, bo tura tudi na ta dan, podili pa se bomo po logaških cestah. Trasa je naslednja: Cerknica – Logatec – Rovte – Zavratec – Godovič – Planina – Cerknica. Dolžina je okoli 76 km.

Se vidimo v nedeljo dne 1.5.2011 ter v ponedeljek dne 2.5. ob 09.00 uri v Cerknici pri pošti.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.