po maratonu 300x225 - Nedeljska kolesarska tura 2.september 2012 - Vojsko

po 160 km dolgem maratonu za piko na i sledi “za popoln užitek”

Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni teden smo kolesarili v soboto in v nedeljo. Na sobotnem maratonu je kolesarilo pet kolesarjev. Dane, Slavko in Frenk so prekolesarili celo traso dolgo 160 km v dobrih šestih urah s povprečno hitrostjo 26,1 km/h. V Podpeči sta se jim pridružila še Sabi in Damjan.

V nedeljo so se v nekoliko sumljivem vremenu na Kočo Mladiko podali trije kolesarji. Slavko, Vinko in Sabi so zaradi črnih oblakov malce skrajšali traso in 44 km prevozili v dobri uri in pol s povprečno hitrostjo 27,5 km/h.

Ta teden je na sporedu kraljevska tura na Vojsko. Trasa je naslednja: Cerknica – Idrija – Vojsko – Idrija – Cerknica. Dolžina je okoli 112 km.

Se vidimo v nedeljo dne 2.9.2012 ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

Vabljeni tudi na Sovičino torkovo rundo in Sovičino petkovo srečanje. Zbirno mesto je v Cerknici pri pošti ob 18.30 uri.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.