Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni vikend je bil za nami dvojni program. V soboto se je na maraton čez Stari vrh pri Škofji Loki podalo sedem kolesarjev. Dane, Slavko, Frenk, Pile, Sandi, Bajec in Damjan so 160 km dolgo traso prevozili v šestih urah s povprečno hitrostjo 26,7 km/h. V nedeljo se je zbralo šest kolesarjev. Slavko, Vinko, Frenk, Roman, Sabi in Miha so 63 km prekolesarili v slabih dveh urah in pol s povprečno hitrostjo 26,1 km/h.

Ta vikend gremo na Col. Trasa je naslednja: Cerknica – Razdrto – Ajdovščina – Col – Godovič – Planina – Laze – Cerknica. Dolžina je okoli 110 km.

Se vidimo v nedeljo 15.7.2012 ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

Vabljeni tudi na Sovičino torkovo rundo in Sovičino petkovo srečanje. Zbirno mesto je v Cerknici pri pošti ob 18.30 uri.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.