Pozdravljeni kolesarji!

April je pred vrati in tako tudi naše kolesarske akcije, katere bodo na  programu ob vikendih in praznikih  vse tja do oktobra. Klasične ture  bodo dolge nekje med 50 in 130 km. Predvidoma bomo vsako tretjo soboto organizirali maraton v dolžini nekje med 150 in 200 km, nekje na sredini sezone pa se bomo podali na super maraton v dolžini okoli 250 km. Sezono bomo zaključili z našim tradicionalnim kronometrom.

Torej, ljubitelji specijalk, vabljeni na naša druženja na kolesu po znanih in malo manj znanih cestah začinjenih s kakšnim vzponom.

To nedeljo začnemo z eno krajšo turco: Cerknica – Planina – Postojna – Dilce – Landol – Bukovje – Belsko – Postojna – Cerknica. Dolžina ture znaša približno 61 km.

Se vidimo v nedeljo dne 1.4.2012 ob 09.00 uri v Cerknici pri pošti.

Letos so na voljo novi dresi.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni