Pred časom smo že objavili razpis za 4. Maistrov tek na Uncu, ki bo 31.3.2012 ob 10:30. Organizator PGD Unec vas vabi na 8km dolgo progo, poskrbljeno je tudi za otroške proge.4025542 300x225 - ELGONova NTP začenjamo to soboto

Razpis si lahko preberete TUKAJ.

Poleg generalnega sponzorja NTP, podjetja ELGONova iz Podskrajnika, ki se ukvarja z izdelovanjem sončnih elektrarn  in nam pomaga že drugo sezono zapored, je nagrade za najhitrejše tekačice in tekače v vseh odraslih kategorijah priskrbel švicarski izdelovalec vrhunskih (kompresijskih) nogavic Noyac. Torej se bo še posebej splačalo biti hiter 😉

O ELGONova NTP 2012 boste lahko poslušali tudi v petek, ob 12:45, na Val 202, v oddaji Minute za rekreacijo.

Vabljeni!

PARTNERJI           ElgoNOVA NTP 2012:
fso%20120x60 - ELGONova NTP začenjamo to soboto Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.
Športna zveza
Cerknica
Športna zveza Cerknica je nosilec Notranjskega tekaškega pokala 2012

elgonova big logo 270 - ELGONova NTP začenjamo to soboto

 

Generalni sponzor pokala je podjetje Elgo Nova

 

In ne pozabite: Lepu je tečt icon smile - ELGONova NTP začenjamo to soboto