Pred časom smo že objavili razpis za 4. Maistrov tek na Uncu, ki bo 31.3.2012 ob 10:30. Organizator PGD Unec vas vabi na 8km dolgo progo, poskrbljeno je tudi za otroške proge.4025542 300x225 - ELGONova NTP začenjamo to soboto

Razpis si lahko preberete TUKAJ.

Poleg generalnega sponzorja NTP, podjetja ELGONova iz Podskrajnika, ki se ukvarja z izdelovanjem sončnih elektrarn  in nam pomaga že drugo sezono zapored, je nagrade za najhitrejše tekačice in tekače v vseh odraslih kategorijah priskrbel švicarski izdelovalec vrhunskih (kompresijskih) nogavic Noyac. Torej se bo še posebej splačalo biti hiter 😉

O ELGONova NTP 2012 boste lahko poslušali tudi v petek, ob 12:45, na Val 202, v oddaji Minute za rekreacijo.

Vabljeni!

PARTNERJI           ElgoNOVA NTP 2012:
fundacija za šport Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.
Športna zveza
Cerknica
Športna zveza Cerknica je nosilec Notranjskega tekaškega pokala 2012

Elgo Nova

 

Generalni sponzor pokala je podjetje Elgo Nova

 

In ne pozabite: Lepu je tečt :)