Zbiramo naročilo za tekaške drese našega društva.

Zaradi velikega zanimanja za tekaške drese smo se odločili za izdelavo le-teh. Ker bi radi drese nosili že na letošnjem našem največjem maratonu, je rok za naročila kratek.

Drese bo mogoče preizkusiti v torek v Rakovem Škocjanu na treningu. Vabim vse, da pomerite drese (tako ženske kot moške). Trening bo ob 17:30! Naročila do četrka. Objavili bomo tudi kako bo dres izgledal. Možna bodo tudi ponaročila skozi vse leto.

Naročila je potrebno oddati do četrtka zvečer (11.10.). Dresi bodo zelo kakovostne izdelave in bodo v barvah našega društva, skupaj z logotipom in napisom TKD Sovica. Drese bo izdelalo podjetje Tamai.

Cena za tekaški komplet ( kratka tekaška majica brez rokavov in tekaške hlače) znaša okrog 50eur. Možna so tudi naročila samo zgornjega dela. Več bo naročil, manjša bo cena.
Sedaj imate odlično priložnost, da dobite dres TKD Sovice razmeroma ugodno, saj bo naročil kar veliko.

Naročila zbiramo na: ali na 051/319/365 – Izak. Objavili bomo tudi kako bo dres izgledal, prosim pa, da drese naročite do četrtka zvečer, saj jih lahko na ta način nosite že na maratonu v Ljubljani.