Pozdravljeni kolesarji!anita 300x235 - Kolesarska tura po domačih alpskih cestah 31.avgust 2013 - Vršič, Mangart in nedeljska kolesarska tura 1.september 2013 - Medvedje Brdo

Ta vikend je na sporedu dvojni program.

V soboto se bomo podali v Julijske Alpe. Prekolesarili bomo naš najvišji cestni prelaz in našo najvišjo asfaltirano cesto. Trasa je naslednja: Gozd Martuljek – Vršič – Trenta – Mangart – Trbiž – Gozd Martuljek.  Dolžina je okoli 118 km.

V nedeljo bomo opravili eno krajšo turco. Trasa je naslednja: Cerknica – Logatec – Medvedje Brdo – Cerknica. Dolžina je okoli 70 km.

V soboto 31.8.2013 se dobimo ob 05:00 uri v Cerknici pri pošti, kjer se spakiramo v avtomobile in odpeljemo na Gorenjsko. Zaradi racionalnega prevoza zbiram prijave do četrtka 29.8.2013. Sporočite mi tudi, kdo lahko nudi prevoz. Poleg kolesarjev so na izlet vabljeni tudi ostali zainteresirani, saj je spremstvo vedno dobrodošlo.

V nedeljo 1.9.2013 se dobimo ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

POZOR! Sobotna alpska tura je poleg ustrezne udeležbe vezana tudi na lepo vreme, zato bo dokončna odločitev podana v petek popoldne. V primeru slabe vremenske napovedi za soboto lahko turo izjemoma izvedemo tudi v nedeljo, tako da mi pri prijavi navedite, ali vam ta predlog ustreza.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.