Tekaška vadba za začetnice in začetnike bo v Ribiškem kotu v torek, 11.6. ob 18.30. Da bomo preverili našo tekaško pripravljenost, bomo na treningu opravili testiranje.

Še informacija glede včlanitve v TKD Sovica. Na spletni strani društva najdete rubriko članstvo v TKD Sovica. Zainteresirani najdete tam vse informacije za včlanitev.

Se že veselim našega ponovnega tekaškega druženja!

Hani

2013 06 04 18.52.39 300x225 - Brezplačna tekaška vadba za začetnice in začetnike (11.6.) in vadba za izkušene tekače/tekačice 11. in 13.6.

Gimnastične vaje na tekaškem treningu začetnic in začetnikov (4.6.2013)

Tekaška vadba za izkušene tekačice in tekače bo potekala v torek ob 18:30 in v četrtek ob 19:00, obakrat v Ribiškem kotu. Od četrtka dalje prehajamo na poletni termin.

Ker se konec tedna nadaljuje ELGONova NTP v Logatcu, bo v torek trening nekoliko bolj obsežen, v četrtek pa bo trening lažji in posvečen pripravi na tekmo v Logatcu.

Torek: 4min klanec, 2min ravnina, odmor je enako dolg intervalu. Ponovimo 3 take kroge. Iztek na koncu.

Vabljeni v čim večjem številu!

Izak