V nedeljo ob 8:30 gremo tekači TKD Sovice na Slivnico po grahovski poti. Zbor par minut pred 8:30 pred OŠ v Grahovem. Planiran čas vzpona (pohoda) cca. 35-40 minut (od čistilne naprave), od šole nekaj minut več. Prilagodili se bomo drug drugemu. Po prihodu nazaj v Grahovo pa gremo skupaj še na dobrodelni tek v Loško dolino, ki bo ob 11:00 (10km).

Vabljeni, da še zadnjič v tem letu skupaj treniramo. Skupnih treningov letos ni manjkalo, trenirali smo od marca do konca oktobra v Ribiškem kotu, kjer smo naredili veliko intervalov, od oktobra dalje pa treniramo v telovadnici Grahovo ob ponedeljkih zvečer.  Na treningih se je nabralo veliko tekačev, povprečno nas je ob torkih in četrtkih teklo od 8-14, največ pa skoraj 20. Skupaj smo opravili veliko takih intervalov, ki bi jih mogoče sami raje izpustili, bili smo disciplinirani in treninge dosledno izvajali. Trenirali smo v največji vročini, hudih nalivih in tudi ob prijetnih temperaturah. Na skupnih treningih smo pretekli med 600 in 700km intervalov, tempo tekov, fartlekov. Skozi treninge smo sklepali nova prijateljstva. Mislim, da smo cilje v tem letu izpolnili, zato upam, da ste na tekaških druženjih kolikor se le da uživali in napredovali.

Vabljeni na zadnji trening, obenem pa vam želim zdravja in polno energije v letu 2013.

Izak