VABILO NA BUTALSKI TEK V MASKAH


Vabimo vas, da se udeležite Butalskega teka v maskah, ki bo na pustno nedeljo, 6. 3. 2011 ob 11.uri.

Ker v Butalah čas ni naš gospodar, bo tek povsem netekmovalne narave. Trasa bo dolga točno okoli 2,55 km in bo potekala po uradni trasi karnevala, od osnovne šole do Bresta in nazaj. Ker pa je pust predvsem praznik za otroke, seveda nismo pozabili tudi nanje. Trasa za otroke bo krajša, dolga točno okoli 502 m.

Kategorije:

–    Butalčki; do 150cm višine (lahko tudi v spremstvu staršev)
–    Butalci; vsi ostali

Prijavite se lahko v nedeljo pred tekom, med 9.30 in 10.15, ali od danes naprej do pustne sobote na mailu . Na mail pošljite svoje podatke (ime, priimek, letnico rojstva, ter masko, ki jo boste predstavljali).

Start za Butalčke bo ob 10.45, za odrasle pa ob 11h. Startnina znaša 5 € in velja kot vstopnica na Pustni karneval. Za Butalčke startnine ni. Ob vpisu boste dobili spominsko majico in malico po končanem teku. Garderoba bo v prostorih telovadnice v osnovni šoli.

Nagrajene bodo najboljše maske, najbolj izvirni nastopi, najbolj vztrajni ipd., pravzaprav vsi, ki bodo prečkali ciljno črto, ne glede na to ali jo prvi ali zadnji.

Za vsa vprašanja smo dosegljivi na zgoraj omenjenem mailu.

Vabljeni!

P.S.  Saj veste, prvega ne pozabiš nikoli!

Pustno društvo Cerknica
in
TKD Sovica

Cerknica, predpustni čas 2011