Tekači in tekačice. Na poti je razpis za NTP 2011 in za začetek vam ponujamo le nekaj svežih informacij.

elgonova 300x300 - Prihaja ElgoNova Notranjski tekaški pokal 2011

Elgo Nova

Največja pridobitev pokala je generalni sponzor NTP-ja, to je podjetje Elgo Nova.
Naš skupni imenovalec je veselje do gibanja, teka in sonca. Mi radi tečemo po soncu, ElgoNova pa poskrbi, da iz njihovih sončnih elektrarn teče električni tok. Skupna energija bo letos poganjala Notranjski tekaški pokal.

Pokal bo tako nekoliko spremenil ime, imenoval se bo Elgo Nova Notranjski tekaški pokal.

Začetek pokala bo, tako kot je že zadnji dve leti to običaj, na Uncu – Maistrov tek, ki bo organiziran 2.4.2011.  Kmalu zatem, 17.4., sledi Tek na Križno goro, nato prvomajski tek na Slivnico. Pa bodi to vse, kar se tiče datumov v spomladanskem delu. Datume naslednjih tekov bomo objavili v razpisu pokala, ki je na poti.

Razkrivamo še eno novost, pod okriljem NTP-ja bo organizirana tudi tekaška vadba, ki bo predvidoma potekala dvakrat tedensko na priljubljenih tekaških lokacijah, ki jih tekači, ki se udeležujete NTP tekem, že poznate. Vadba bo namenjena vsem, tako začetnikom, kot tistim, ki se s tekom že ukvarjate ter tudi tistim najbolj izkušenim. In kar je najboljše od vsega, sprva bo organizirana vadba brezplačna!

Spremljajte našo stran in kmalu sledi še več informacij o pokalu, terminih tekem in tekaški vadbi.