trasa nova 150x150 - Vabilo na 3. Tek po Blokahnedeljo, 11. septembra 2011, bo Športno društvo Bloke skupaj z OŠ Tone Šraj – Aljoša Nova vas, v sklopu prireditev ob občinskem prazniku organiziralo 3. Tek po Blokah. Start teka bo ob 10. uri. To bo letošnja šesta tekma v ELGONova Notranjskem tekaškem pokalu 2011.EN NTP2011 RGB pokoncni - Vabilo na 3. Tek po Blokah

Trasa je enaka kot lani, dolga 6,7 km z nekaj vzponi in spusti. Lani jo je najhitreje pretekel Gašper Bregar v času 23:12. Start je poleg travnatega igrišča v Novi vasi. Proga teče mimo osnovne šole in naprej po asfaltni cesti. V Nemški vasi zavije desno navzgor in se nadaljuje v gozd po kolovozni poti. Nato se zopet priključi na asfaltno cesto proti vasi Volčje.Pri cerkvi v Volčjem zavije desno na kolovozno pot v smeri vasi Runarsko. Tu je okrepčevalnica. Na dveh tretjinah proga zavije desno v gozd in preko vzpetine v vas Veliki Vrh. Nato se spusti do ulice novega naselja v Novi vasi. V križišču nasproti podjetja Novolit se nadaljuje naravnost po pločniku ter po 100 m zavije desno proti cilju. Cilj je na isti točki kot start.

Tek Bloke profil1 - Vabilo na 3. Tek po Blokah

Trasa za osnovnošolce bo potekala okrog travnatega igrišča v Novi vasi.

Dolžine:

P1/F1 – 600m

P2/F2 – 1000m

P3/F3 – 1600m

Prijave

Prijave bodo zbirali na igrišču za OŠ Nova vas od 8:00 do 9:30. Prosimo upoštevajte vsa navodila in napotke prijavne ekipe. Tečemo na lastno odgovornost, prireditev bo ob vsakem vremenu. Tek poteka po Pravilih ELGONova NTP 2011. Štartnina je za odrasle 10€, za teke v osnovnošolskih kategorijah štartnine ni.

Trenutni vrstni red v pokalu po petih tekmah: ABSOLUTNO, PO KATEGORIJAH

Časovnica tekmovanja:

  • 10:00 kategoriji P1/F1 – 600 m
  • 10:05 kategoriji P2/F2 – 1000 m
  • 10:15 kategoriji P3/F3 – 1600 m
  • 10:30 člani in članice na 6,7 km

Oglejte si rezultate iz leta 2010. Poglejte tudi lanske fotografije.

Vremenska napoved za Bloke.

Dodatne informacije o prireditvi: Razpis je objavljen tudi na strani organizatorja. Nahaja se tukaj.

NOVO!

Letos bomo za tekače, ki se bodo udeležili vseh tekov v pokalu, pripravili na slavnostni prireditvi po koncu sezone v Kulturnem domu v Cerknici posebna priznanja. Torej še dodaten razlog več, da se udeležite vseh osmih tekov in se s tem zapišete med najbolj vztrajne tekače na Notranjskem. Tisti, ki ste bili na Maistrovem teku in na Križni gori, Slivnici, Cerkniškem jezeru in Logatcu, morate biti z nami tudi na Blokah :).

PARTNERJI           ElgoNOVA NTP 2011:
fso%20120x60 - Vabilo na 3. Tek po Blokah Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.
Športna zveza
Cerknica
Športna zveza Cerknica je nosilec Notranjskega tekaškega pokala 2011

elgonova big logo 270 - Vabilo na 3. Tek po Blokah

Generalni sponzor pokala je podjetje Elgo Nova

nkr3 - Vabilo na 3. Tek po Blokah

Medijski sponzor pokala so NKR novice

Lepu je tečt 😉