V torek, 9.7.2013 ob 19.00 imamo zadnji trening pred krajšim enomesečnim odmorom. Dobimo se v Ribiškem kotu, kjer bomo opravili testiranje!

Se vidimo!
Hani
2013 06 04 19.01.21 300x225 - Tekaški trening za začetnice/začetnike (9.7.) in izkušene tekače (9. in 11.7)

Trening za izkušene tekače in tekačice bo v torek in četrtek ob 19:00, dobimo se na parkingu pri gostilni Kebe. Po prejšnjem tednu, kjer smo imeli 2 zahtevna treninga, ki sta bila kot celota najtežja v tem delu sezone, bomo imeli ta teden dva lažja, manj obsežna, a dokaj intenzivna treninga.

Torek: ogrevanje, tekaške vaje, glavni del: 3,3,5,5,3,3min. Odmor enak intervalu. Iztek na koncu.

Četrtek: ogrevanje, tekaške vaje, glavni del: 5x1min+5x2min. Odmor pri 1min intevalu je ravno tako 1min, pri 2min pa 90s. Iztek.

Ta teden in naslednji imamo še po 2 treninga, nato pa bomo zadnja 2 tedna v juliju imeli po 1 trening tedensko – prihaja čas dopustov, v tekmovalni rekreaciji pa prihaja tudi čas, ko ni veliko tekem. Gre tudi za del sezone, kjer naberemo novih moči za drugo polovico sezone – za jesenski del ELGONova NTP – še trije teki so na vrsti (Bloke, Polhove stopinje, Rakov Škocjan), ostale pokalne teke po Sloveniji in seveda za Ljubljanski maraton.

Izak