TKD Sovica v sodelovanju s PGD Grahovo prireja Dnevno-nočni turnir v malem nogometu, ki bo potekal  v soboto, 20.7.2013, na igrišču v Športnem parku Grahovo. Turnir se bo predvidoma začel ob 17:00 uri (točen pričetek je odvisen od števila prijavljenih ekip).
Igra se na umetni travi (glej priloženo sliko). Ekipam svetujemo, da igrajo v dvoranskih supergah ali supergah za umetno travo. Igranje v kopačkah je strogo prepovedano. Igra se po pravilih NZS. Vsak tekmovalec igra na lastno odgovornost.
V primeru slabega vremena se bo turnir odigral v dvorani poleg igrišča.
IMG 8173 300x224 - Dnevno-nočni turnir v malem nogometu - Grahovo 2013
Prve tri ekipe prejmejo pokale in praktične nagrade. Nagrajena bosta tudi najboljši vratar in igralec turnirja.

Prijavnina za turnir znaša 50€ in jo je potrebo poravnati do žreba. Vsaka ekipa dobi pijačo in hrano!

Prijavite se lahko do petka, 19.7.2013, do 20:00 ure. Takrat bo potekal tudi žreb in sicer na igrišču z umetno travo v Grahovem.

Prijave in informacije:
Tine 040 350 004