TKD Sovica nadaljuje z obema tekaškima vadbama – tako za začetnice/začetnike, kot tudi za izkušene tekače.

Prejšnji teden smo se prvič dobili s skupino začetnikov/začetnic. Skupaj se je nabralo 15 tekačic ter tekač. Opravili smo pogovor o ciljih vsakega posameznika, razložili kako bo vadba potekala, nato pa opravili tekaški trening – hoja/tek izmenično, pogovorni tempo, nekaj tekaških vaj. Skupaj je naneslo za dobro uro vadbe in več kot 6km. 🙂

Ta teden imamo vadbo za začetnice/začetnike ter tiste tekače, ki bi radi izboljšali svojo tehniko teka ter pridobili na hitrosti in drugih elementih, v sredo ob 19:00 na koncu Dolenjega jezera poleg gostišča. Dobimo se na parkirišču poleg.

Vadbo delno sofinancira ŠZ Cerknica.Prvi trening je poskusni in je brezplačen.

Vadbi se lahko pridružite kadarkoli. Kadarkoli sem za vprašanja dosegljiv tudi na ter na 051 319 365.

Nadaljujemo tudi s tekaškimi treningi za izkušene tekače/tekačice. Dobimo se v torek in četrtek ob 19:00 na koncu Dolenjega jezera.

Torek, 20.5.: ogrevanje, 1,2,3,5,7,5,3,2,1 – piramidni sistem treninga. Odmor je enak intervalu. Iztek

Četrtek, 22.5.: ogrevanje, 3x2min (odm=2), 2×4(odm=4), 2×10(odm=6). Iztek

Se vidimo!
Izak