pasica rs09 - Vabilo na 6. Tek po Rakovem Škocjanu

Tradicionalni zaključek Notranjskega tekaškega pokala je v Rakovem Škocjanu.

V nedeljo 11.10.2009 ob 10h se dobimo na osmem teku te sezone.  Trasa je speljana po makadamski cesti, ki vodi skozi gozd in mimo večino naravnih posebnosti parka. Člani bomo po tej trasi tekli dva kroga, otroci pa, kot vedno, krajše razdalje.

Tek organizira Hotel Rakov Škocjan, kjer bo štart in cilj vseh tekov pa tudi vse dogajanje pred in po teku. Ne pozabite, da je to zadnja tekma NTP 2009, kjer bomo imeli dvojno “ceremonijo” saj bomo podelili komplete medalj in pokalov še najboljšim v skupni razvrstitvi.

Štarti tekov se bod zvrstili takole:

• 10:00 kategoriji P1/F1 na 600 m
  • 10:05 kategoriji P2/F2 na 1000 m
  • 10:15 kategoriji P3/F3 na 1600 m
  • 10:30 člani in članice na 9,8 km
ZEMLJEVID PROGE:

Trasa: makadam

Rekord proge (9,8 km):

M: Malavašič Borut – 35:07 (2007)
Ž: Anita Kos – 42:40 (2007)

Okrepčevalnice: 1

Teče se dva kroga v smeri od hotela proti Velikem naravnem mostu. Start in cilj sta na istem mestu, pred hotelom.

Start otroških kategorij je na istem mestu kot štart za člane. Otroci tečejo v isti smeri kot člani in se na polovični razdalji njihove trase obrnejo in tečejo v cilj, ki bo na istem mestu kot štart.

Dostop do hotela v Rakovem Škocjanu:
Oglejte kje se nahaja hotel Rakov Škocjan. Dovoljeno bo parkiranje na parkirišču pred hotelom in nasproti njega.

skocjan trasa - Vabilo na 6. Tek po Rakovem Škocjanu
VIŠINSKI PROFIL PROGE:

Profil označuje en krog od starta do cilja, ki ga pretečemo 2x. Trasa bo primerno označena.

Trasa v resnici ni tako strma, le višinski profil ima malo nerodno skalo icon7 - Vabilo na 6. Tek po Rakovem Škocjanu

skocjan profil1 - Vabilo na 6. Tek po Rakovem Škocjanu

PRIJAVE bodo zbirali od 8:30 do 9:40 pri v hotelu. Prosimo upoštevajte vsa navodila in napotke prijavne ekipe. Tečemo na lastno odgovornost, prireditev bo ob vsakem vremenu. Tek poteka po Pravilih NTP 2009. Štartnina je za člane 10 €, za teke otrok štartnine ni.

Vse informacije o prireditvi dobite pri ga. Ladi Klančar na oziroma na gsm: 051/310-477. Spletna stran prireditelja je www.h-rakovskocjan.com.

Rezultati prejšnjih let: 2007; 2008

PARTNERJI NTP 2009:
fso%20120x60 - Vabilo na 6. Tek po Rakovem Škocjanu Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.
Novolit logo - Vabilo na 6. Tek po Rakovem Škocjanu Novolit d.o.o., Nova vas
Obcina%20Cerknica 60 - Vabilo na 6. Tek po Rakovem Škocjanu

Občina Cerknica in Športna zveza Cerknica, ki je nosilec NTP 2009

oron 150 - Vabilo na 6. Tek po Rakovem Škocjanu Lokalna kabelska postaja TV Oron