pasica teki2010 polhove - Vabilo na 7. Tek po polhovih stopinjah, NTP 2010

 

V soboto, 25.9.2010, pred Polharsko nočjo, NE bomo tekli po polhovih stopinjah.

OBVESTILO: Traso teka po polhovih stopinjah je poplavilo, zato organizator sporoča, da je tek prestavljen. Točen datum sporočijo v nekaj dneh. Spremljajte našo stran in skupino Notranjski tekaški pokal na Facebooku.

Hvala za razumevanje.

Tek po polhovih stopinjah bo, kot vsako leto, na sporedu popoldan ob 14:45, ko štartajo osnovnošolci. Za člane sta na voljo dve progi in sicer daljša, 14,6 km, ki šteje za NTP 2010 in krajši tek za vsakogar v dolžini 7,7 km.

Trase vseh tekov so razgibane a prijetne, ker potekajo po goznih poteh in makadamu. Prireditveni prostor je velik in tekma tradicionalno lepo organizirana, torej vabljeni. Prireditev poteka na jasi ob gradu Snežnik (Zagradne njive).

ZEMLJEVID PROGE
Trasa: gozdne poti in makadam

Rekord proge (14,6 km):

M: Tadej Drobnič – 0:54:08 (2007)
Ž: Radivo Manica – 1:06:07 (2009)

Okrepčevalnice: 2

Teče se dva kroga, prvi se začne s krogom okoli jase prireditvenega prostora in nadaljuje proti Šmarati. Trasa nato poteka ob gozdu do Nadleškega polja, zavije nazaj proti Šmarati, jo prečka ter se vrne na isto pot po kateri teče od prireditvenega prostora. Ko zaključujemo prvi krog, se vrnemo do prireditvenega prostora, jaso ponovno obkrožimo v isti smeri, kot na začetku prvega kroga in nato ponovimo pot čez Nadleško polje. Ko zaključujemo drugi krog se ravno tako vrnemo v krog okoli jase in cilj je tik nad prireditvenim prostorom.
Trasa za mladinske kategorije bo posebej označena.

polhove trasa - Vabilo na 7. Tek po polhovih stopinjah, NTP 2010

VIŠINSKI PROFIL PROGE:

Dolžina: 14,6 km

Profil navidezno prikazuje zelo strme vzpone, dejansko pa je tek pretežno ravninski z nekaj “kucli” icon7 - Vabilo na 7. Tek po polhovih stopinjah, NTP 2010

Profil označuje celotno progo, torej dva kroga od starta do cilja. Trasa je primerno označena.

Tek po polhovih stopinjah profil - Vabilo na 7. Tek po polhovih stopinjah, NTP 2010


PRIJAVE:
Prijave bodo zbirali na Zagradnih njivah (prireditveni prostor) od 13:30 do 14:30. Prosimo upoštevajte vsa navodila in napotke prijavne ekipe. Tečemo na lastno odgovornost, prireditev bo ob vsakem vremenu. Tek poteka po Pravilih NTP 2010. POZOR: Kategorije so standardne kot na drugih tekmah Notranjskega tekaškega pokala, v teku izven konkurence NTP na 7,7 km pa le ena ženska in ena moška kategorija.

ŠTART teka na 14,6 km in 7 km za člane je ob 15:15 tik ob jasi, kjer je cilj.

ŠTART teka za osnovnošolske kategorije je na isti črti, kot za člane, po naslednjem razporedu:
– P1/F1: 600 m ob 14:45
– P2/F2: 600 m ob 14:50
– P3/F3: 1500 m ob 15:00

Štartnina je za odrasle 10€, za teke v osnovnošolskih kategorijah štartnine ni. Fino, ne wink - Vabilo na 7. Tek po polhovih stopinjah, NTP 2010

Potrebujete več informacij? Kontakt: Dušan Bavec – 041/613-155;

Vas zanima trenutna skupna razvrstitev v NTP 2010: ABSOLUTNO (člani),  KATEGORIJE (osnovnošolci in člani)

LEPU JE TEČT! Tudi v Loški dolini, po grajskih poteh wink - Vabilo na 7. Tek po polhovih stopinjah, NTP 2010

PARTNERJI NTP 2010:  

fso%20120x60 - Vabilo na 7. Tek po polhovih stopinjah, NTP 2010

Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.

Športna zveza Cerknica

 

Športna zveza Cerknica je nosilec Notranjskega tekaškega pokala 2010
Kovinoplastika Loz - Vabilo na 7. Tek po polhovih stopinjah, NTP 2010 Kovinoplastika Lož
svarog wellness - Vabilo na 7. Tek po polhovih stopinjah, NTP 2010 Wellness SVAROG zajema dejavnosti:

Nega obraza in telesa, Pedikura, Manikura, umetni nohti, Individualni programi oblikovanja telesa – prehrana, vadbaMasaža,  Depilacija, Kavitacija – nekirurška liposukcija, oblikovanje telesa, Spa kapsula – sprostitev in oblikovanje telesa, Savne – infra savna in finska savna

Novolit logo - Vabilo na 7. Tek po polhovih stopinjah, NTP 2010 Novolit, Nova vas