NTP znak 2009 pokoncni 150 - Rezultati 1. Teka po BlokahPrvega ne pozabiš nikoli. Prvi Tek po Blokah si bo zapomnilo skoraj 200 tekačev in tekačic.

V Novi vasi na Blokah je danes ŠD Bloke pripravilo prvo bloško tekaško prireditev v okviru NTP, 1. Tek po Blokah. Dobra organizacija, nova kratka in sladka trasa, 194 udeležencev vseh tekov in lepo vreme je naredilo super športni dan.

Na tekih NTP smo znova videli kar nekaj novih obrazov, nekateri so danes sploh prvič tekmovali in ti so novi zmagovalci. Na prvih mestih tekov so zmagovalci malo bolj znani. Valentina Rebec in Borut Malavašič sta absolutna zmagovalca članskega teka, Hana Štupica in Nejc Šraj (P1/F1), Urška Poje in Teotim Hiti (P2/F2) ter Tjaša Lavrič in David Janež (P3/F3) pa so bili zlati med osnovnošolskimi teki.

Predno pregledate rezultate ne pozabite izpolniti -> ANKETO in povejte nam svojo zgodbo.

REZULATI:

Rezultati po KATEGORIJAH, 1. Tek po Blokah; Nova vas 13.9.2009

Rezultati ABSOLUTNO, 1. Tek po Blokah; Nova vas 13.9.2009

Skupni rezultati v NTP bodo objavljeni kmalu. Do takrat izpolni anketo, če je že nisi.

Pošljite nam vaše slike v objavo, najboljše pa prijavite na FOTONATEČAJ in morda dobite nagrado. Prve fotke so že objavljene na straneh današnjega organizatorja ŠD Bloke. Nekaj fotografij je tudi že na fejsbuku, ker je TKD Sovica tudi prisotna.

Naslednji tek v NTP 2009 je 26. septembra v Kozariščah – 6. Tek po polhovih stopinjah. Se vidimo! 

PARTNERJI NTP 2009:  
fso%20120x60 - Rezultati 1. Teka po Blokah Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.
Obcina%20Cerknica 60 - Rezultati 1. Teka po Blokah Občina Cerknica in Športna zveza Cerknica, ki je nosilec NTP 2009
oron 150 - Rezultati 1. Teka po Blokah Lokalna kabelska postaja TV Oron
Novolit logo - Rezultati 1. Teka po Blokah
Novolit d.o.o., Nova vas