Vsi, ki ste na 11. Teku ob Cerkniškem jezeru prejeli nagradni kupon za 1 leto brezplačne naročnine na revijo Moj Trener, javite svoje podatke na naš e-naslov ali pa kupon s svojimi podatki pošljite direktno na uredništvo revije: Akelei d.o.o., Dečkova cesta 1, 3000 Celje s pripisom NTP – Tek ob Cerkniškem jezeru.

 

 

Enako velja 2 osebi , ki sta na Teku ob Cerkniškem jezeru prejeli kupon za polletno naročnino na revijo Vrhunski dosežek. Pošljite ga na uredništvo te revije:  Penca in drugi d.n.o., Valantičevo 18, 8000 Novo mesto s pripisom NTP – Tek ob Cerkniškem jezeru ali pošljite na naslov našega društva.

 VD logotip web - Nagrajenci javite se! Logo Revija mojTrener - Nagrajenci javite se!

 

 

 

 

 

V kolikor si želite ti dve reviji naročiti pa se poslužite spletnih strani Vrhunskega dosežka in revije MojTrener. Branje teh revij lahko le priporočam!