pasica 14tocj2010 - Rezultati 14. Teka okoli cerkniškega jezera

Klasika okoli jezera je privabila več kot 150 tekačic in tekačev, ki so tekli po novi lažji in hitrejši trasi. Odlično vzdušje v toplem sončnem dnevu.

Športna zveza Cerknica je pripravila že 14. Tek okoli Cerkniškega jezera. Odločitev novega organizatorja Sebastjana Štrausa, da spremeni 13 let staro traso teka se je izkazala za super potezo. Tekači so v vročini tekli le prvih nekaj kilometrov nato jih je vsaj malo hladil Javorniški gozd.

Znova smo imeli odlično udeležbo žensk, ki so vse zmogle današnjo preizkušnjo. Valentina drugič suvereno opravila s konkurenco, Kristina pa pridno nabira stopničke in točke v skupnem seštevku NTP. Danes gredo čestitike prav vsem damam, da v vročini niso odnehale! Fantje so prejeli Lukovo lekcijo, ki je ugnal celo četo naših vojakov. Z uspešnim nastopom se je karavani NTP znova pridružil Franc Levec, ki je z 79 leti najstarejši aktivni tekač našega pokala. Upam, da mu bomo znali slediti v čim večjem številu.

V Loški dolini je potekala birma in zato je bil obisk otrok manjši od običajnega, borba med tekom pa nič manj silovita. Da bi videli, kdo vse je uspešno opravil s progo si oglejte

REZULTATE:

(Če želite, da se vam rezultati odprejo v čez celo stran uporabite spodnje povezave.)
Rezultati po KATEGORIJAH, 14. Tek okoli Cerkniškega jezera; Ribiški kot, 6.6.2010

Rezultati ABSOLUTNO, 14. Tek okoli Cerkniškega jezera; Ribiški kot, 6.6.2010

 

SKUPNO TOČKOVANJE V NTP 2010:    ABSOLUTNO (člani),  KATEGORIJE (osnovnošolci in člani)

Slike in video sledijo… Če ste posneli tudi svoje, jih delite še z ostalimi, lahko vam jih objavimo.

NASLEDNJI TEK NTP 2010: V nedeljo 12.9.2010 ob 10:00 v Novi vasi na Blokah. Želimo vam lepe poletne mesece in čim več užitkov na treningih.

PA ŠE TO:

Poleg Športne zveze Cerknica so tek omogočili še Občina Cerknica, Komunala Cerknica, Brest Cerknica, Mercator, Adriatic, Žolna šport, Ljubljanske mlakarne, Sadje zelenjava Sefedlin Aliv s.p. Cerknica, Hotel Rakov Škocjan, FizioAndreja, in toplo sonce icon7 - Rezultati 14. Teka okoli cerkniškega jezera

PARTNERJI NTP 2010:  

fso%20120x60 - Rezultati 14. Teka okoli cerkniškega jezera

Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.

Športna zveza Cerknica

 

Športna zveza Cerknica je nosilec Notranjskega tekaškega pokala 2010
Kovinoplastika Loz - Rezultati 14. Teka okoli cerkniškega jezera Kovinoplastika Lož
svarog wellness - Rezultati 14. Teka okoli cerkniškega jezera Wellnes Svarog – Andi Fit, Andreja Podobnik s.p.
Novolit logo - Rezultati 14. Teka okoli cerkniškega jezera Novolit, Nova vas

… in ne pozabi, Lepu je tečt!