krizna gora NTP pasica - Vabilo na 6. Tek na Križno goro

Prva tekma Notranjskega tekaškega pokala 2008

V nedeljo 13.4.2008 vas vabimo, na 6. Tek na Križno goro, ki ga prireja Športno društvo Loška dolina. Začetek prireditve bo

ZEMLJEVID PROGE

Trasa: asfalt do Sv. Ane, kolovoz do vrha

Dolžina:

– 4 km za člane (štart v Ložu)
– 4 km za otroke kat. P3 in F3 (štart v Ložu)
– 1300 m za otroke kat. P1, P2 in F1, F2 (štart pri Sv. Ani)

Rekord proge (članski):

0:17:37 – Malavašič Borut (2007)

Zemljevid proge si lahko ogledate na GEOPEDIJI.

Kako pridete do Loža, kjer je vpis in štart proge pa TUKAJ.

krizna gora trasa - Vabilo na 6. Tek na Križno goro

VIŠINSKI PROFIL PROGE:

Višinski profil in karta izmerjena z GPS napravo Garmin Forerunner 305 ob jasnem vremenu in v zimskem času. Natančnost cca +/- 8m. Višinski profil izdelan s pomočjo www.geopedia.si

krizna gora profil - Vabilo na 6. Tek na Križno goro

PRIJAVE:
Prijave bodo zbirali od 8:00 do 9:30 pred stavbo Kovinoplastike Lož. Prosimo upoštevajte vsa navodila organizatorjev. Tečemo na lastno odgovornost, prireditev bo ob vsakem vremenu.

Tek poteka po Pravilih NTP 2008.

START teka na 4 km za člane in osnovnošolsko kategorijo F3 in P3 je ob 10:00 v Ložu.

START teka na 1300 m za osnovnošolske kategorije F1, F2, P2, P3 je ob 10:40 pri Sv. Ani.

Vse informacije o prireditvi dobite na spodnjih kontaktih:
Nejc Kordiš, 031236362
Matej Zakrajšek, 041985291

ZGODOVINA TEKA in REZULTATOV: Spletna stran organizatorja s preteklimi rezultati WWW.

Zanimivosti o kraju prireditve: LOŽ, KRIŽNA GORA, KRIŽNA JAMA in še vremenska napoved za Lož.

Pogrešate kakšno informacijo o prireditvi, ki je pred nami in se je nameravate udeležiti? Imate mnenje ali predlog? Zapišite jih v Komentar – to možnost najdete tu spodaj.