TEKAŠKA EKIPA ŠD POVŽ prireja ANALIZO TEHNIKE TEKA S PREDAVANJEM

Komu je namenjena?

Video analiza vaše tekaške tehnike je namenjena prav vsem, ki se vsaj občasno ukvarjate s tekom. Na predavanju boste poleg video analize vaše tehnike izvedeli vse o pravilni tehniki teka, biomehaniki ter kako pravilno in učinkovito obvarovati vaše telo pred tekaškimi poškodbami. Izvedeli
boste tudi, kakšni tekaški copati so najbolj primerni za vaš stil teka ter še mnogo drugih zanimivih in koristnih informacij.

Kako, kaj, kje?

Prvi termin bo potekal v soboto, 5. 3. 2011 ob 10:00 uri na atletskem stadionu v Logatcu, takoj po snemanju se bomo preselili v dom KS na Staro Vrhniko, kjer bomo izvedli video analizo skupaj s predavanjem. Cena tečaja je 15 EUR, člani tekaške ekipe ŠD Povž so oproščeni plačila pristopnine.

Info in prijave (število mest je omejeno):
Tel: 031 269 989, email:
Andraž Pahor, atletski trener, prof. švz.