V letošnji Zimski ligi v malem nogometu, ki se odvija v dvorani Cerknica ima tudi Sovica svoje predstavnike. Letos v ligi nastopata kar dve ekipi. Prva ekipa, ki se imenuje BAZA BAR SOVICA je že zaključila s tekmami v skupini in je trenutno vodilna na lestvici kar pomeni, da se je že uvrstila v zaključne boje za finale.

Druga ekipa se imenuje DYNACAST/AVRIG SOVICA pa letos v ligi nastopa prvič in ima do konca rednega dela še dve tekmi, ki jih bo odigrala v nedeljo, 29.1.2012. V tej ekipi igrajo mladi fantje, ki predstavljajo podmladek Sovice. Fantje na tekmah pridno nabirajo izkušnje, ki jim bodo v naslednjih letih nastopanja prišle še kako prav.

51 300x274 - Sovica in nogomet

Sovica iz leta 2006

Več informacij o zimski ligi si lahko pogledate na www.nk-cerknica.si

Sovica je torej aktivna na več športnih področjih, kar nas vse skupaj zelo veseli in nam daje moč in zagon, da bomo tudi v letu 2012 naredili veliko dobrih stvari za razvoj športa po Sloveniji.