Pozdravljeni ljubitelji kolesarjenja!24 ur 1 300x225 - Rok Mahne, Sandi Mramor in Hiti Bojan - prvi trije ekstremisti na dirki 24 ur kolesarjenja sovic

V petek in soboto 11. in 12. septembra 2015 se je po cestah upravne enote Cerknica odvijala prijateljska ekstremna kolesarska dirka 24 ur kolesarjenja sovic.

Rok Mahne je v ne najboljših pogojih, saj nas je ponoči zelo hladil mraz, v soboto pa nam je malce nagajal še veter, prevozil 603 km. Nekaj kilometrov za izboljšanje rezultata si je pustil za naslednjič, saj je s kolesarjenjem zaključil 41 minut pred 24-imi urami.

Sandi Mramor se je letos še drugič podal na 24 urno avanturo, tokrat se mu je števec ustavil pri 515 km in tako svoj nekaj mesecev star rezultat popravil za 12 km.

Bojan Hiti, kateri je s kolesarjenjem resno začel šele letošnjo sezono, je prekolesaril 464 km. Do tako želenih 500 km mu je zmanjkalo čisto malo, saj je imel do 24 ur še dobro uro časa.

24 ur 2 300x225 - Rok Mahne, Sandi Mramor in Hiti Bojan - prvi trije ekstremisti na dirki 24 ur kolesarjenja sovicNa prireditvi nas je sodelovalo 18 kolesarjev. Čestitke in zahvala gredo vsem, tako tistim, ki so poskušali odkolesariti čim več, kakor tistim, ki so tiste prve spodbujali  kakšen krog, dva, … Zahvala gre tudi vsem spremljevalcem, kateri so skrbeli za varnost naših kolesarjev v nočnem času, sponzorjem in donatorjem za okrepčila na kontrolni točki, posebna zahvala pa gre Vesni za odlično organiziran prireditveni prostor.

Udeleženci in rezultati Sovičinega 24 urnega kolesarjenja 24 ur 2015.

Lp, Toni