Rezultati 8. teka po sledeh medveda, Loški Potok

Danes je v Loškem Potoku potekal že 8. tek po sledeh medveda. V idealnem vremenu je teklo 111 tekačic in tekačev, od tega je teklo 67 odraslih, 25 šolskih in 19 predšolskih otrok.

Letos so organizatorji poskrbeli za spremembo trase, saj so jo obrnili in tek naredili še dodatno zanimiv. Razgibana trasa v osrčju gozdov, mimo številnih pašnikov, vedno privabi lepo številko gledalcev in tekačev.

Na teku, ki ga organizira Neutralia klub, je pri fantih slavil Tadej Osvald, drugi je bil Tadej Vehovec, na tretjo stopničko je pritekel Simon Kočevar. Pri dekletih je slavila Brigita Martinčič, ki je ugnala drugo Natašo Aljančič, tretja je bila Nataša Ule.

Oglejte si:

Tek po sledeh medveda 2022 – rezultati absolutno
Tek po sledeh medveda 2022 – rezultati po kategorijah

Točkovanje po Teku po sledeh medveda (brez Bistrškega teka, ki bo vnešen naknadno – velja za odrasle kategorije):

Tek po sledeh medveda 2022 – točkovanje po kategorijah
Tek po sledeh medveda 2022 – točkovanje absolutno

Pojasnilo glede točkovanja Bistrškega teka – rezultati otroških tekov ne gredo v točkovanje, saj so bila določena prekrivanja in je odločitev, da otroški tek v Ilirski Bistrici ne šteje za skupno točkovanje.

Povprečni čas, nagrado prispeva podjetja Izišport, sta osvojila:
Aleš Osanič, čas 40:07 in Tanja Košmerl, čas 41:19.

Čestitke vsem tekačem!

Naslednji tek v Notranjskem tekaškem pokalu je Postojnski tek, ki bo 21.8. v središču Postojne.