Rezultati 10. Bistriškega teka
Danes je v Ilirski Bistrici potekal 4. tek v letošnjem ELGONova Notranjskem tekaškem pokalu. Udeležilo se ga je 115 odraslih tekačic in tekačev ter 86 osnovnošolcev. Seveda so nastopili tudi cicitekači.

Črne njive na Il. Bistrico so bile prizorišče 9.8km dolge proge, ki v prvem delu poteka navzgor, nato so se zravna, v zaključku pa sledi spust proti cilju. Skupna višinska razlika tako znaša 212m. Tudi vreme je šlo tekačem na roko – štart je bil v oblačnem vremenu, kar je za ta letni čas in vročino zelo dobrodošlo.

Vzporedno s tekom za ELGONova NTP 2017 na 9.8km sta potekala tudi traila na 17 in 31km.

Na 9,8km je bil najhitrejši Mihael Marinč, ki je prehitel Mateja Jurančiča in Davorja Krašovca. Pri dekletih je slavila Ana Čufer, ki je bila hitrejša od Katarine Ožbolt in Kristine Bele. Čestitke vsem!

Generalni sponzor pokala je podjetje Elgo Nova
Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport in občine Cerknica fso%20120x60 - Rezultati 10. Bistriškega teka
 elgonova big logo 270 - Rezultati 10. Bistriškega teka– podpornik in donatorznak obcina cerknica napis zgoraj - Rezultati 10. Bistriškega teka

In ne pozabite:  Lepu je tečt!  icon smile - Rezultati 10. Bistriškega teka