Korakamo v novo desetletje delovanja Sovice in ta že dolgo ni bila tako živa kot danes. V začetku decembra smo po šestih letih zamenjali vodstvo kluba, ki je zdaj v rokah mlade ekipe, dobili pa smo tudi “sivo” eminenco (17 častnih članov – ustanoviteljev), ki je mladim v pomoč in vzor za delo v dobro vseh članov Sovice in drugih.

Kaj se nam obeta že na začetku 2011:

Takoj po novem letu pripravljamo novo aktivnost v Grahovem pod vodstvom mlade energične Alenke, spomladi bo svoje znanje delil še Izak. Več še ne izdam, se lahko pa kar začnete pripravljat na akcijo, dovolj je bo v telovadnici in na prostem…

Kolesarska ekipa pa tudi vsi drugi, smo že deležni nasvetov prehranske strokovnjakinje Anite, ki nam jih bo pisala tudi v naslednjem letu.

Nogometaši se ravno v tej sezoni aktivno merijo v Zimski ligi v malem nogometu v Cerknici.

Naši spletni strani se obeta prenova, saj njen avtor, Mitja Rok, že snuje naslednico tejle, ki jo berete.

Sovica spet leti, pridruži se ji tudi ti!

Vsem članom, prijateljem in bralcem teh strani želim zdravo in veselo leto, ki prihaja!