Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni podaljšani vikend smo opravili dve turi.

V nedeljo sta se na pot proti primorski po mokrih notranjskih cestah podala le Slavko in Vinko. Traso dolgo 97 km preko Vipavskih brd sta prekolesarila v slabih štirih urah s povprečno hitrostjo 25,3 km/h.

Na praznični ponedeljek se nas je proti Rovtam in Zavratcu podalo devet kolesarjev. Andreja, Slavko, Vinko, Desan, Pile, Frenk, Mitja, Matic in Toni smo prevozili 76 km v dobrih treh urah s povprečno hitrostjo 25,0 km/h.

To nedeljo gremo proti Loškemu potoku. Trasa je naslednja: Cerknica – Lipsenj – Lož – Fara – Topol – Kračali – Mali log – Studenec na Blokah – Ravnik – Cerknica. Dolžina je okoli 79 km.

Se vidimo v nedeljo dne 08.5.2011 ob 09.00 uri v Cerknici pri pošti.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.

P.S.: Predvidoma zadnjo soboto v maju bo na sporedu 1.Sovičin maraton. Dolžina bo približno 160 km, vozili pa se bomo po Krasu. Želim vam veselo nabiranje kilometrov, :).