Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni vikend je bil za nami dvojni program.

V soboto se nas je na Gorenjsko podalo 13 kolesarjev. Jerneja, Slavko, Miran, Vinko, Pile, Frenk, Frenk B., Roman, Sabi, Elvis, Damjan, Mitja in Toni smo 167 km dolgo traso na strmo-strmi Sv. Jošt nad Kranjem in nazaj preko Katarine in Rakitne prekolesarili v slabih sedmih urah s povprečno hitrostjo 24,8 km/h.

V nedeljo se nas je na krajše razpelavanje podalo pet kolesarjev. Desan, Slavko, Vinko, Pile in Toni smo 59 km prekolesarili v dobrih dveh urah s povprečno hitrostjo 28,1 km/h.

V nedeljo gremo na Dolenjsko odpeljat turo, katera je pred dvema tednoma odpadla zaradi dežja. Trasa je naslednja: Cerknica – Nova vas – Sodražica – Sv.Gregor – Dvorska vas – Ortnek – Sv.Gregor – Zadniki – Nova vas – Ravnik – Topol – Stražišče – Cerknica. Dolžina je okoli 93 km.

Se vidimo v nedeljo dne 3.7.2011 ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.