Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni vikend je bil za nami dvojni program.

V soboto se nas je po Suhi krajini in ostali Dolenjski podilo osem kolesarjev. Jerneja, Dane, Pile, Roman, Sandi, Elvis, Damjan in Toni smo 196 km dolgo traso  prekolesarili v dobrih sedmih urah s povprečno hitrostjo 27,3 km/h.

Očitno je sobotni maraton pri kolesarjih pustil nekaj posledic, tako sva se za nedeljsko razpeljavanje na štartu zbrala samo dva kolesarja.  Slavko in Toni sva turo na Rakitno  prihranila za drugič, ko nas bo več, in sva se odpravila na Postojnski konec. V dveh urah in tričetrt sva prekolesarila 71 km s povprečno hitrostjo 25,8 km/h.

V nedeljo je na sporedu naša druga klasična tura z vzponom na Vojsko nad Idrijo.  Gre za enega najdaljših vzponov v naši pol-bližini, zato ne zamudite priložnosti odpeljati ga v prijetni družbi. Trasa je naslednja: Cerknica – Godovič – Idrija – Vojsko – Idrija – Godovič – Cerknica. Dolžina je okoli 112 km.

Se vidimo v nedeljo dne 24.7.2011 ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

P.S.: Na Vojskem Toni tradicionalno časti radler, coca colo in ostale športne napitke, ;).

Lp, Toni.