Pozdravljeni kolesarji!

Prejšno nedeljo se nas je zbralo rekordnih 14 kolesarjev. Na pot proti Loškemu potoku smo se podali Jerneja, Dane, Slavko, Desan, Pile, Frenk, Roman, Sabi, Elvis, Jure, Samprt, Simon, Jure S. in Toni. Traso dolgo 79 km smo prekolesarili v slabih treh urah s povprečno hitrostjo 27,9 km/h.

Ta vikend se po naših cestah odvija ekstremna kolesarska dirka DOS extreme. Na njej sodelujeta tudi dva naša člana, Mitja Rok in Jure Ličen. Pričakovati je, da bosta do našega začetka že v cilju, če pa ne, pa jih bomo šli spodbujat na traso. Trasa je naslednja: Cerknica – Nova vas – Podklanec – Nova vas – Cerknica – Planina – Postojna – Cerknica. Dolžina je okoli 80 km. Glede na situacijo na omenjeni dirki je možna tudi sprememba trase.

Se vidimo v nedeljo dne 15.5.2011 ob 09.00 uri v Cerknici pri pošti.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.

P.S.: Predvidoma zadnjo soboto v maju bo na sporedu 1.Sovičin maraton. Dolžina bo približno 160 km, vozili pa se bomo po Krasu. Želim vam veselo nabiranje kilometrov, :).