Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni vikend smo imeli dvojni program. V soboto se nas je sedem kolesarjev podalo na naš letošnji prvi maraton. Klančke, burjo in soparo med Vipavsko dolino in Krasom smo Andreja, Slavko, Frenk, Željko iz Sevnice, Elvis, Mitja in Toni premagali v slabih sedmih urah s povprečno hitrostjo 24,5 km/h. Števec je na koncu naštel 167 km in 2.400 višinskih metrov.

V nedeljo sta se proti Babnem polju podala dva kolesarja. Slavko in Desan sta 57 km dolgo traso prevozili v dobrih dveh urah s povprečno hitrostjo 26,3 km/h.

V nedeljo gremo naproti udeležencem maratona Franja proti Vrhniki in naprej čez Zaplano in Planinske ride nazaj v domače kraje. Trasa je naslednja: Cerknica – Logatec – Vrhnika – Zaplana – Logatec – Planina – Ravberkomanda – Unec  – Cerknica. Dolžina je okoli 84 km.

Se vidimo v  nedeljo dne 12.6.2011 ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

POZOR! Začetek tur je preložen na 08.00 uro.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.