Pozdravljeni kolesarji!

Prejšno nedeljo se nas je po dolenjskih cestah podilo sedem kolesarjev. Zaradi prireditve v Sodražici smo nekoliko spremenili začrtano traso, tako da smo imeli možnost spoznali nov zanimiv štiri kilometre dolg vzpon iz Ortneka na Grmado. Jerneja, Dane, Slavko, Desan, Sabi, Damjan  in Toni smo 89 km prekolesarili v treh urah in pol s povprečno hitrostjo 25,4 km/h.

V nedeljo gremo na Primorsko na Col, na našo prvo tako imenovano klasično turo. Tokrat bomo za spremembo vzpon začeli v Ajdovščini in ne na Vrhpolju. Trasa je naslednja: Cerknica – Postojna – Ajdovščina – Col – Godovič – Planina – Cerknica. Dolžina je okoli 107 km.

Se vidimo v nedeljo dne 10.7.2011 ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.

P.S.: 3. Sovičin maraton bo na vrsti predvidoma naslednjo soboto, to je 16.7.2011. Na vrsti je Dolenjska, kjer teče reka Krka, :).