Pozdravljeni!mitja 300x197 - Mitja Rok uspešno opravil s svojim petim DOS-om

Mitja Rok se je letos še petič zapored udeležil ekstremne kolesarske dirke okoli Slovenije DOS RAS extreme. Dolžina le-te je bila letos dobrih 1.200 km. Mitji je še četrtič zapored uspelo dirko končati v manj kot dveh dneh in tako pridno zbira uvrstitve med najboljšo deseterico. Naj spomnim, da je kot debitant pred štirimi leti osvojil 15. mesto, zatem pa se redno uvršča v sam vrh te zelo cenjene extremne kolesarske dirke. Leta 2011 je bil osmi, leto zatem sedmi, lani je postal zmagovalec in se z veliki črkami zapisal v zgodovino te dirke, letos pa je dodal še izvrstno šesto mesto.

Na tem mestu je potrebno pohvaliti tudi krajane Grahovega, kateri vsa ta leta naredijo ob prihodu svojega junaka skozi svoj kraj nepozabno navijaško vzdušje.

Omenjene dirke se je letos udeležil še eden od občasnih udeležencev naših kolesarskih tur in sicer Nejc Peterlin iz Ribnice. Kolesaril je v kategoriji dvojic in prav tako uspešno zaključil dirko.

Lp, Toni