V letu 2011 je NTP prvič pridobil generalnega sponzorja, ki se je odločil, da tudi letos podpre največje športno rekreativno gibanje na Notranjskem. NTP 2012 - ELGONova znova generalni sponzor Notranjskega tekaškega pokala 2012

ELGONova, ki se ukvarja s sončnimi elektrarnami bo tako letos spet pripomogel, da bo pokal uspešno potekal na vseh osmih tekmah, ki so del pokala in tudi na zaključni prireditvi v Kulturnem domu Cerknica.

Prav tako pa za ELGONova Notranjskim tekaškim pokalom stoji tudi Športna zveza Cerknica, ki je nosilec NTP-ja.

RAZPIS ELGONova NTP 2012.

 

PARTNERJI ELGO Nova NTP 2012:
fso%20120x60 - ELGONova znova generalni sponzor Notranjskega tekaškega pokala 2012 Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.
Športna zveza
Cerknica
Športna zveza Cerknica je nosilec ELGO Nova Notranjskega tekaškega pokala 2012

elgonova big logo 270 - ELGONova znova generalni sponzor Notranjskega tekaškega pokala 2012

Generalni sponzor pokala je podjetje Elgo Nova