Prejšnji teden smo zaključili z zunanjimi skupnimi treningi. Do začetka marca 2014 bodo skupni treningi potekali v telovadnici v Grahovem.

Komu je namenjena zimska tekaška vadba? Vsem, ki želijo ohranjati telesno pripravljenost tudi v zimskem času. Poudarek treningov bo na vajah za moč, gibljivost in vzdržljivost. Vadba bo prilagojena posamezniku, saj vsak dela svojo vajo in si lahko prilagaja intenzivnost treninga. Vadba je brezplačna! To je odlična priložnost, da izkoristite super pogoje, ki jih imamo v dovolj veliki dvorani.

Dobimo se v ponedeljek ob 21:15 in v sredo ob 17:30 v telovadnici v Grahovem, obvezni so čisti športni copati.
Danes bomo opravili uvodni trening, ki bo lažji. Začeli bomo z eno izmed športnih iger, sledi glavni del, kjer opravljamo vaje za moč, nato pa še ohlajanje.

Se vidimo!

Izak